SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Eğlencenin Adı Metin2 Pvp Serverleri
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

  Arkadaşlar yaz tatili de geldi çattı. En eğlenceli zamanlarınız için metin2 pvp sizi bekliyor. Eğer sende metin2’nin yavaşlığından, az damagelerinden sıkıldıysan sana göre bir pvp server kesin vardır. Bu pvp serverler çok kolay oluyor diye düşünüyorsanız bir daha düşünün. Sizin için 3 farklı zorluk derecesi var: Kolay, Orta ve Zor.

 

             Kolay pvp serverlerin çoğunda kasılmaya gerek yoktur bile son levelde başlarsın itemlerin en iyisi satıcılarda vardır sen sadece efsun dizersin ve diğer oyuncularla ws yaparsın. Orta zorlukta metin2 pvp serverler ise genelde 1 levelde başlarsın ve kolay şekilde kasılırsın skilerin kolaylıkla p olur biraz zaman geçirdikten ve itemlerini düzdükten sonra ws atacak kadar güçlenirsin. Zor olan serverler de ise nispeten kolay ve orta serverlere kıyasla daha zordur ancak gerçek metin2’ye kıyasla tabi ki çok kolaydır.

 

             İnsanlar genelde zor serveri tercih eder. Çünkü emek istediği için herkes oynamaz oynayanlar da uzun soluklu oynarlar. Bu yüzden zevki daha fazladır. Kolay ve Orta zorluktaki serverler sadece girip ws atmak için.

 

             Ama hangi zorlukta oynayacağınız tamamen size kalmış eğer uzun soluklu emek isteyen server istersen zor seviyedeki pvp serverleri seçmelisin. Eğer hiç emek istemiyorum sadece ws atmak istiyorum dersen kolay serveri seçeceksin. Ya da kolay olsun ama biraz emeğimde olsun dersen orta serveri seçmelisin. Hadi hemen başla eğlenceyi kaçırma