SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Güvenli Serverler Ne Demek
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Güvenli Serverler Ne Demek?

Metin2 pvp serverler oyunlarının en önemli noktası güvenlik konusunda olmuştur. Yani güvenli olan severlerde mücadele etmek zorundasınız. Oyunu ne kadar tanıdığınız ve bildiğiniz bir siteden oynarsanız o zaman tercihiniz olumlu yönde olacaktır. Metin2 oyunları ülkemizde bir hayli tercih edilen oyunlardan olduğu içinde talep bir o kadar fazladır. Dolayısıyla bu beraberinde de daha fazla serverlerin açılması demektir. Fakat bu sayı çoğaldıkça ister istemezde ortaya kalite sorunu çıkmıştır. Her metin2 server’i aynı başarıyı vermez çünkü bu aynı zamanda teknolojik bir alt yapı gerektirmektedir.

Genellikle insanların da karşılaştıkları sorun bu yönde olacaktır. Yani şu şekilde açıklamak daha yerinde olacaktır diye düşünüyorum. Güzel bir oyuna bilmediğiniz bir Pvp serverler sitesinde başladınız ancak site ertesi gün kapandı yani sunucuya bağlanamama gibi bir sorun ortaya çıktı. Bu demek oluyor ki o zaman sizin emekleriniz de boşa gitti. Dolayısıyla  bu sıkıntılı bir süreçtir. İşin diğer yönü de şu şekilde siz aylarca hatta yıllarca bu oyunu oynamışsınız ve iyi bir başarı hak edip oyununuzu belli bir noktaya getirmişsiniz ve bugün bir kişi gelmiş sizin oyun karakterinizi hacklemiş ve karakterinizi sizden almış. Bu zorunuza gitmez mi tabii ki de gidecektir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşmamak için de yapmanız gereken şey sitenin kalitesinden ve tavsiyelerinin olup olmadığına bakmanız gerekecektir. Bu bilgiler eşiğinde seçeceğiniz bir oyun sitesi size başarının daha uzun yolunun da kapısını açacaktır.

Metin2 oyuncuları için oldukça önemli olan bir konu ve de bu yüzden henüz oyuna başlamadan önce bu kuralın dikkatli bir şekilde ele alınarak oyuna başlanması gerekir. www.pvpserverler.info.tr