SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Oyununda Karakter Seçimi
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Metin2 Oyununda Karakter Seçimi

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından sevilerek ve beğenilerek oynanan metin2 oyununda karakter seçimi büyük önem taşır. Seçeceğiniz karakter ile uzun bir yolculuğa çıkacağınızın bilincinde olun. Metin2 oyunun sonu yoktur amacınız elinizdeki karakteri mümkün olduğunda geliştirmektedir. Metin pvp serverler ile girilen oyunda level geçtikçe hem değişik haritalarda savaşır hem de farklı savaşçılarla karşılaşırsınız. Siz ne kadar karakterinizi geliştirirseniz o kadar başarılı olma şansınız yükselir.

Artık bu oyunu iyi oynamayan yok gibi bir şey herkesin en az birkaç tane karakteri vardır. Hepsini denemek özelliklerini test etmek çok büyük bir zevktir. Herkes dilden dile dolaştırır benim oyuncumda şu özellikler var bu kadar gelişti diye onun zaten bir amacı da budur. Elinizdeki karakteri en iyi şekilde kullanmak çok önemlidir. Oyunda 4 tane ana karakter bulunmaktadır bunlar Savaşçı, Ninja, Sura ve Şaman olmaktadır ikisi büyü ve enerji yardımıyla mücadele etmekte iki savaşçıda bedensel olarak mücadele etmektedir. Oyundaki temel mantık her karakterin eşit olduğu yönündedir ancak mücadele ederken sizlere daha çok avantaj sağlayanlar büyü ve enerji kullananlardır. Yakın mücadele her zaman daha çok zarar görmenize neden olur. Pvp serverler üzerinden yaptığınız mücadele de çok avantajlı olmak istiyorsanız Şaman ve Sura sizin için daha iyi olacaktır. Ben yakın dövüşü seviyorum çok dikkatliyim ve kıran kırana bir mücadele olsun istiyorum diyorsanız yapmanız gereken Savaşçı ve Ninja karakterlerini seçmek olmalıdır.

Metin2 oyununu sabah akşam oynayanlar zaten aradaki farkları görmüşlerdir oyunda başarılı olabilmek sizin www.pvpserverler.info.tr stratejinize ve akıllıca yaptığınız hareketlere bağlıdır. Oyunda yeniyseniz zaten iyi olmak için çok çaba harcamayın belli bir level sonrasında olan kişiler güçlerini sergileyebilmektedirler.