SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Oyununda Kıtaya Hakim Olmak
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Metin2 Oyununda Kıtaya Hakim Olmak
Dünyanın en güzel oyunları arasında yer alan 150 milyon oyun sever tarafından oynanan Metin2 bağımlılığı devam ediyor. Türkiye ve Dünyada çok sevilerek oynanan bu oyunda kademe atlamak ve bulunduğunuz bölgeye hükmetmek çok önemlidir. Ülkemizde çok sayıda server üzerinden oynanabilen oyunun bir sonu yoktur. Siz ne kadar ilerlerseniz ilerleyen kahramanınızı ne kadar güçlendirirseniz güçlendirin oyunun sonu gelmez ama en büyük siz olabilirsiniz. Adınızı herkese duyurabilir ve kıtaya hakim olarak tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. 
Oyun çok sürükleyici olduğu için yıllardır hiç sıkılmadan oynandı ve çok sevildi. En güç olma arzusu oyunun kısa sürede çok sevilmesini sağladı. Pvp serverler üzerinden kolayca girilebilen oyunda kaliteli ve güvenilir bir şekilde ilerlemek istiyorsanız seçtiğiniz servera özen gösterin. Bilindik ve herkes tarafından tercih edilen bir server olması çok önemlidir. Oyunda bir bölgeyi yönetmek oranın en iyi olmak çok zordur çok büyük bir harita üzerinde binlerce kişi tarafından bir mücadele söz konusu olduğu için en iyi olmanız çok emek ister. Hele ki oyunda yeniyseniz hemen heveslenmeyin. Oyunda yıllarca mücadele edip dünyanın zamanını harcayarak bir yerlere gelen kişiler varken en iyi olmak size düşmez. Oyunda tek bir kıtaya hakim olmak isteyen 3 farklı ırk vardır. Yüz binlerce oyuncu arasında bağlı olduğunuz birlikle birlikte mücadele ederek en iyiye ulaşmayı hedefleriz. Oyun içerisindeki en yüksek seviye 99 olarak belirlenmiş bu seviyeye ulaşan kişiler kahramanını en üst seviyeye de taşımış olurlar. İlk seviyeler oyunu öğrenme oyunu keşfetmekle geçer. 
Metin2 pvp serverler üzerinden girdiğimiz oyunda en iyi olmak için çok çaba harcamak gerekir. Bunun yanında bireysel ve toplu olarak katıldığımız mücadeleler de çok önemlidir. Elimizdeki karakteri çok ileriye taşımak istiyorsanız bir yardımlaşma bir alışveriş içerisinde olmanız gerekir. Bir şeyler alıp satarak ve ticaret yaparak üstün özellikler alabilirsiniz. Metin2 oyununda ben tek başıma giderim herkesten iyi olurum diye bir anlayış yoktur. Yeri geldiğinden toplu olarak savaşmak yeri geldiğinden de bir şeyler alarak ya da satarak ticaret yapmak gerekir.