SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Oyununda Otomatik Avlanma
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Metin2 Oyununda Otomatik Avlanma

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan metin2 oyundan her geçen gün yeni sistemler geliştirilmektedir. Oyunun daha kaliteli ve güncel oynanmasına yönelik geliştirilen sistemler sayesinde oyundan daha çok keyif alınmaktadır. En son geliştirilen sistemlerden birisi de otomatik avlanma sistemdir. Bu sistem sayesinde karakterinizi çok hızlı bir şekilde geliştirebiliyorsunuz. Kaliteli Pvp serverler üzerinden girilen oyunda çeşitli mücadele yöntemleri vardır.

Gerek at üzerinde, gerek düz vuruş ya skill kullanılarak yapılan ataklarda bu yöntem çok işinize yarayacak. Sistem kullanıcılar tarafından keşfedildikten sonra kısa sürede çok sevilmiş ve herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Otomatik avlanma sistemini kullanabilmek için simya bölüme giderek alt kısımda yer alan menü erişim logosun kullanmanız gerekir. Bunu klavyede kısa yol tuşuyla yapmak istiyorsanız da “k” tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Otomatik avlanma sisteminin çok sayıda özelliği vardır bunları kullanarak karakterinizi çok hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Her şeyden önce sistem tamamen ücretsiz olarak hizmet sunulmuştur. Nesne market ürünü olarak satışa sunulan sisteme çok kolay ulaşabilirsiniz. Bu sistemi kullanarak otomatik beceri kullanımı, otomatik iksir kullanımı ve saldırı yapmanızı sağlayan 3 özellik kullanmaktadır. Metin2 pvp serverler üzerinde yer alan sistem sayesinde level atlamak çok daha kolay olacak. Sistemin durdurulması ve başlatılması çok kolaydır istediğiniz zaman kullanabilir istediniz zaman kapatarak özellikleri elle kontrol edebilirsiniz. www.pvpserverler.info.tr

Metin2 oyunu içerisinde bir şeylerin sizin adınızı yapılması her zaman avantaj sağlar. Örneğin savaş ve puan toplamak için birlikte mücadele etmek gibidir. Oyun içerisinde oluştuğunuz gruplarla çok hızlı bir şekilde puan toplayabilmektesiniz. Hatta siz kesme işlerinize karışmasanız bile ortak kesilenlerden sizlere de puan yansımaktadır. Karakterinizi çok hızlı geliştirmek istiyorsanız oyunda çok aktif olmanız gerekiyor.