SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Oyununda Yenilikler
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Metin2 Oyununda Yenilikler

Metin2 oyununda sürekli güncellemeler ve yenilikler devam ediyor. Oyunun çok seviliyor olması ve herkes tarafından büyük bir tutku ile oynanması yenilenmesine çok etkili oluyor. Pvp serverler sayesinde bu yenilikler kısa süre içerinde oyuna dahil edilebiliyor. Yeni savaşçılar, yeni mekanlar ve yeni özellikle oyunu oynamak çok daha keyifli hale geldi.

Yıllardır devam eden Metin2 macerasını yakından takip edenler ve sürekli oynayan son çıkan yenilikleri hemen fark eder. Oyunda zaten iki aşama oluşmuş durumda birincisi oyuna yeni dahil olanlar ikincisi yıllardır oyun içersinde olan kişiler. Bu iki grup arasında çok büyük fark vardır oyunu gözü kapalı oynayan a dan z ye oyunun tüm özelliklerini bilen ve muhteşem oyunlar yaratan kişilerle oyunu yeni keşfeden ne yapacağını bilmeyen kişiler bir olamaz. Oyunu yeni keşfedenler para toplama ile uğraşırken onunda muhteşem kahramanlar ortaya çıkaran kişiler de büyük savaşlarda kendini göstermektedir. Metin2 içerisinde level mantığı olduğu için herkesin meydana farklıdır yani herkes büyüklüğüne göre alanlarda mücadele etmektedir. Oyunda tecrübeli olup o muhteşem görsellik içerisinde savaşmanın tadı ayrıdır tabi acemilerin o seviyelere ulaşmaları aylar hatta yıllar alabilir. Tabi bazıları hiç uğramadan bu muhteşem kahramanları direk satın alabilir o işin kısa yolu olur ancak iyi bir kahraman ortaya çıkarmak çok çaba ve zaman ister öyle parasını vereyim en iyisini alayım demekle olmaz. Parasını vererek alsanız da bu sefer özelliklerini kullanmayı nerelerde nasıl mücadele edeceğinizi bilemezsiniz. Oyunun son güncellemeleri sonrasında daha görsel olarak gelişti ve kahramanlara yeni özellikler eklendi. Metin2 pvp serverler üzerinden girilen yeni sunucularla oyunu oynamak artık daha keyifli hale geldi.

Oyunda iyi olmanın en temel mantığı ortaya çıkardığın kahramanın özelliklerini iyi kullanmaktan geçer siz ne kadar özelliği bilir ve iyi kullanırsanız o kadar başarılı olursunuz.  Oyun öncesinde mutlaka sınıfını ve tarafını seçeceksin sonra kahramanını güçlendireceksin savaş için hazır olduğundan meydanlara çıkıp cesurca ve akıllıca savaşacaksın. Yeni sunucularla kesintisiz ve kaliteli oyunun keyfini çıkarın. Metin2 oyununda en büyük olmak senin elindedir.