SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Pvp Server Oyunları
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Metin2 Pvp Server Oyunları
 
 
Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatın her alını gelişiyor. Bu alanlardan biriside bilgisayardaki oyunlar. Bu oyunlar eskiden farklı bir biçimde eğlence kaynağı iken bugün konsollarla hatta konsolsuz bile oyunun içinde bir kahraman olarak rol alabiliyorsunuz. Stratejilerinizi belirleyebiliyorsunuz. Kimi oyunlara çok para harcanır mı diye serzenişte bulunanlar olabilir unutulmamalıdır ki teknolojinin gelişmesi böyle oyunların varlığıyla ilintilidir. Hayaller insanları yeni ürünleri üretmeye iter. Hayallerdir insanların daha iyi yaşamını sürdürmesini sağlayan. Hayallerdir size konforu sağlayan. Siz bunları görmezden gelip ne işe yarar bu oyunlar diyemezsiniz dediğiniz zaman yanlış yapmış olursunuz.Teknolojinin son harikasıyla yapılan pvp serverler oyunları günümüzün bomba ürünlerinden birisidir. 
 
 
Bu oyun çıktığından bugüne çok sevildiği için onun daha iyi bir serisi olan metin2 pvp serverler oyunları da hızlı bir şekilde geliştirilip piyasadaki yerini almıştır. Nedir bu oyunların özellikleri diye sorulursa online olarak oynanabilen bir oyun olmakla birlikte asıl amacı bir seviye belirlenerek sizin belirlediğiniz karakterin o seviyeye çıkarken dostluk, ihanet, savaşı yaşayarak o duyguları daha iyi anlamanızı sağlamaktır. Oyunun çok sevilmesinin ana çıkış noktası ise hırsın olduğu, rakiplerini geçmek için sınırlarınızın ne kadar zorlanabildiğiyle alakalıdır. Krallık oyunlarına katılarak siz orada ya savaşçı olarak yer alabilirsiniz. Savaşıp krallığa bağlılıkla hizmet edersiniz ya da bir demirci ustası olarak birbirinden keskin kılıçlar yapabilirsiniz. İsterseniz taşlardan büyük büyük kulelere yaparak savaşın gidişatını engelleyebilirsiniz. Kral mı olmak istiyorsunuz ihanete uğradıktan sonra bir ülkeyi yok edebilme yeteneğiniz olmalı. Askerlere komuta edebilmeli savaş açacağınız ülkenin her şeyini casuslarla öğrenmelisiniz. İyi bir strateji ile ülkeyi ele geçirebilirsiniz. Beklide size ihaneti hoş karşılamayı da öğrenebilirsiniz. Eğer bir casussa oyun karakteriniz beklide işinin tüm karakterlerden zordur hem çok bilgi edineceksiniz hem çok konuşmayacaksınız. Hem bilginizin tam olması gerekecektir. Yoksa kötü bir istihbarat ülkenizi elinizden alır ve sizin başınızda ülkeyle gider. www.pvpserverler.info.tr
 
Bu tip oyunların gerçek hayatımızda bizi stratejik davranmayı, ihaneti, zorluklarda neler yapılmasını öğretir. Bekli de bu kadar çok sevilmesinin ana nedeni budur.