SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Pvp Serverların Tek Adresi
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Bütün oyunların vazgeçilmezi olan pvp serverler yeni bir hizmet adresi ile siz değerli oyun severlere sunuldu. Amacımız aradığınız kalitede ve zorlukta bulunan pvp serverları siz değerli oyun severlere bir çatı altında toplayıp size sunmak.

 

2005 yılının mart ayında hizmete sunulan Metin 2 büyük bir yükseliş göstererek günümüze kadar devam eden trendler arasında ve karma karışık sitelerde sunulan metin2 pvp serverler yerini http://www.pvpserverler.info.tr/ adresine bırakmaya hazırlandı.

 

Site içeriğinde kolay, orta, zor ve emek serverlar olarak 4 farklı kategoride size sunulmakta seçtiğiniz server'a tıkladığınızda gerekli açıklamalar npc de bulunan itemler hakkında çok kolay bir şekilde bilgi alarak ne ile karşılaşacağınızı size bildirerek boşa vakit kaybını ve gereksiz uğraşları ortadan kaldırılmasını sağladık.

 

Aynı zamanda çok fazla seçenek sunarak yüzlerce metin2 pvp serverları arasından seçme imkânı sağladık. Eğer bir pvp server sahibi iseniz ve server tanıtımı yapmak istiyorsanız web adresimizde bulunan '' Server Ekle '' butonuna tıklayarak serverinizi ekleyerek serverinizi tanıtma konusunda da size destek olduk yapmanız gereken tek şey web adresimize tıklayarak incelemek ve yeni bir maceraya katılmak.