SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 Ve Pvp Serverleri
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

 Açılımı Puplic Private Server olan pvp serverler herkese açık sunucular anlamına gelmektedir. Oyunları oluşturan şirketlerin dosyalarının yasal olmayan yollarla sızdırılması ve ya şirketlerin kendi istekleri ile bu dosyaları yayınlaması sonucunda PVP serverler oldukça yaygınlaştı. Bu serverler Hosting üzerine kurulmaktadırlar.

 

            Günümüzde PVP serverlerin dosyaları üzerinde değişiklikler yapılarak muhabbet ortamı ve daha eğlenceli ve samimi oyun ortamı kurulması amaçlanmaktadır. Yaklaşık yirmi bine kadar kullanıcısı bulunabilen bu serverler şu anda oyun piyasasını fethetmiş durumdalar.

 

            Dosyaları değiştirilmiş oyunlardan oluşan ve ya yasal olmayan PVP serverlerin temel amacı eğlence ve sohbettir. İstediğiniz oyunun serverini rahatlıkla bulabileceğiniz gibi oyun dosyalarına sahipseniz kendi serverinizi bile kurabilirsiniz.

             

            PVP serverlerde oynayabileceğiniz oyunlardan birisi de Metin2'dir. Metin2 pvp serverler oyuncu olan kişiye birçok kolaylık sağlarken oyunu daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Dışardan zor bir oyun gibi görünse de metin2 pvp size daha çok rakip oyuncu imkânı sunmasının yanında itemlerinizi ve eşyalarınızı daha kolay düzenlemenizi de sağlamaktadır.

 

            PVP olması yoluyla serverlerı oluşturan kişi isteğine göre oyuna birçok eğlence katmaktadır ve bu da size daha eğlenceli ve farklı bir oyun imkânı sunmaktadır.