SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2nin Oyun Tarihi
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

 

Metin2’nin Oyun Tarihi

Metin2 pvp serverler eski dönem bir efsanenin oyuna dönüştürülmüş hali diyebiliriz. O dönemlerde aslında kıta tek bir imparatorluk ile yönetiliyormuş ve herkes barış içerisinde yaşayıp gidiyormuş. Ancak onların bu mutlulukları da çok fazla sürmez çünkü hiç beklemedikleri bir anda tehlike tam da gökyüzünden geliyor.

Gökyüzünden imparatorluğun üzerine kocaman kocaman metin taşları yağmaya başlıyor ve bu taşlar o kadar güçlü ki tüm kıtanın coğrafyasını da bir anda değiştiriyor. Yalnız coğrafya değil aynı zamanda iklimlere değişiyor. Bu değişimlerle birlikte artık hayvanların değişimi de başlamış oluyor. Tüm hayvanlar bir başkalaşım geçirerek adeta ölümcül birer canavara dönüşüyorlar. Kıtada yer alan tüm ölümcüller ise hiç bilinmedik bir hastalığa kapıldılar ve de öldüler ancak öldükten sonra ise yeniden korkunç zombilere dönüşmeye başladılar. Bu endişe ve korku tek olan imparatorluğun üç kıtaya bölünmesiyle sonuçlandı. İşte metin2 pvp serverler oyununda her şey bu şekilde ortaya çıkmaya başladı.

Ortada yer alan kıtada yaşayan canavarlar en ölümsüz ve acımasız olanları ancak bu gökyüzünden yağan metin taşları da henüz duraklamış değil halen devam ediyor. Bu arada bu taşların etkisiyle birlikte çok güçlü olan ejder tanrısı da ortaya çıkıyor evet bu kez sizde ejder tanrısıyla ortak olup taşların gücünü etkisiz hale getirebilir ve kıtanın önderliğini elinize alabilirsiniz.