SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
dünyada ve ülkemizde metin2 oyunu
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Dünyada ve Ülkemizde metin2 oyunu
Çok özel görselleri ve eşsiz oyun yapısıyla metin2 oyunu binlerce kişi tarafından doyumsuz bir şekilde oynanmaktadır. Oyun içersinde görseller çok etkiliyicidir. Metin2 pvp serverler sayesinde oyun çok daha güzel hale gelmiş ve daha bağımlılık yapar seviyeye ulaşmıştır. 
Oyunun hikayesi herkes tarafından bilinir ve oyuna girmeden önce sizden bir tarafta yer alamanız isternir oyunu bağlılık yapan en önemli şey de budur oyunda bir hikaye mücaedeleniz için bir amaç söz konusudur. Oyunun popülerliğin artması aynı zamanda geliştirilmesi ihtiyacını da doğurmuştur. Tüm dünyada ve ülkemizde her geçen gün daha çok kişi tarafından oynanan ve sevilen oyun tüm zamanların efsanevi oyunları arasında yer almıştır. Bu oyunun geliştirilmesi adına pvp serverler açılmış ve daha kaliyeti oyun anlayışı ortaya çıkmıştır. Heyecanın ve eğlencenin hiç eksilmediği oyunda kendinize bir taraf belirliyorsunuz ve o tarafından amacına hizmet etmek adına savaşıyorsunuz. Kuralları doğru uygularsanız ve zekanızı kullarak mücadele ederseniz en büyük kahramanları ortaya çıkartırsınız. 
Oyun tasarımcıları günümüzde oyunu güncelleyerek en yeni kahramanları tasarladı sende tarafını ve kahramanını seçerek tüm dünyada yer alan takımlara kafa tutabilirsiniz. Metin2 pvp ile en kaliteli ve en popüler serverler içine girerek kendi adını tüm dünyaya duyurabilirsin. En yeni ve en harika özelliklerle oyun seni bekliyor. Yeni sunucular sayesinde oyunu kesintisiz olarak ve çok güvenilir bir şekilde oynaya bilirsiniz.