SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 dünyasında imparatorluklar
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
METİN2 DÜNYASINDA İMPARATORLUKLAR
Oyun içersindeki karakterlerinizi seçtikten sonra metin2 pvp serverlerdan istediğiniz bir servera bağlanarak oyun dünyası içersinde yer alırsınız. İsterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla toplu olarak savaş yapabilirsiniz. 
Toplu olarak yapacağınız savaş size daha çok avantaj sağlayacaktır. Gücünüzün yetmediği yerlerde arkadaşlarınız size destek olacaktır. Bir başka avantajı ise toplu savaşlar kazanıldığında size güçler otomatik olarak gelecek ve karakteriniz hızlı güçlenecektir. İyi bir karakter sahibi olmak için çok vakit harcamak gerekir. Ne kadar çok savaşır ne kadar çok mücadeleyi kazanırsanız o kadar karakteriniz güçlenir. Sadece savaşlarla değil yaptığınız keşifler ve anlaşmalar sonrasında da karakterinize güç katabilirsiniz. Oyunda level atlamanızı etkileyen en önemli kriter oyun başında geçirdiğini süredir. Siz oyunu ne kadar çok oynar ne kadar mücadele ederiniz hızla diğer bölümlere geçer ve güçlenirsiniz. Tek bir dünyada mücadele edebiliyorsunuz oyun içersinde dünyalar arası geçiş ve iletişim kurmak mümkün değildir. Oyuna girdikten sonra bir karakter seçmeniz gerekir. Yeni karakterinizi yaratmadan önce de size sunulan 3 ülkeden birini seçmeniz istenecektir. Ülkeden sonra oluştur butonuna basarak yeni karakterinizi belirler ve mevcut imparatorluklardan birini seçip oyunun içine girersiniz. 
Artık metin2 pvp dünyası içersindesiniz ilk adımlarda oyunu tanır büyümek için destek alabilirsiniz. Oyun için çeşitli pvp serverlar vardır. Örneğin  www.pvpserverler.info.tr sitesinde bulunan serverlerdan çok kolay oyuna girebilir yeni dünyaları keşfedebilirsiniz.