SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 guc toplama ve para kazanma
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
metin2 güç toplama ve para kazanma
Metin2 mantığı hem para kazanarak ilerleme hem de savaş yaparak ganimet ele geçirme şeklinde kurulmuştur. Oyun içerisinde yeniyseniz ve fazla bir şey bilmiyorsanız ilk yapmanız gereken ticaret olmalıdır kahramanınızın gelişmemiş olması size dezavantaj sağlar ve her savaşı kaybersiniz bunun için ticaret yapıp para toplayarak kahramanınızı güçlendirmeniz gerekiyor. 
Her şeyden önce kendinize mücadele ettiğiniz levelde güzel itemler bulun ve ticaret yapmayı öğrenenin levellerde ilerledikçe istenen özellikleri önceden temin etmenizde fayda vardır. Örneğin 90 levelde istenen bir kıyafeti 80 levelde hazır hale getirirseniz bu size ileride çok avantaj sağlar.  Pvp serverler da başarılı insanlar oyun içerisinde emek veren kişilerdir. Sizde tanıdığınız ya da oyun içerisinde tanıştığınız arkadaşlarla bir grup oluşturarak ve beraber gezerek ya da savaşarak kahramanınızı güçlü yapabilirsiniz. Metin2 pvp de tek başınıza da kahramanınızı güçlendirmek mümkündür ancak bu şekilde daha çok emek ve zaman harcamanız gerekir tek tek itemleri bulmalısınız savaş durumunda kahramanınızın yeterli olması zordur. Çok yer gezmeniz gerekir ve bilgisayar başından ayrılamazsınız. En güzeli okulda, mahallede görüştüğünüz arkadaşlarınızla olmadı internetten tanıştığınız arkadaşlarınızda bir grup oluşturun metin2 pvp serverler aracılığıyla kısa zamanda çok güçlenin.
 Tabi kısa zamanda çok şey beklememek gerekiyor çok iyi levellera gelen arkadaşlara baktığımızda bunların yıllarca emek verdiğini sağlam bir kahraman yaratmak için nasıl bir zaman harcadığını görebilirsiniz. Sizde başarılı olmak istiyorsanız çok çaba göstermelisiniz.