SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 imparatorlukları
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
METİN2 İÇERSİNDE YER ALAN DİĞER İMPARTORLUKLAR
Metin2 pvp serverlerı içersinde yer alan imparatorluklar çok farklı özelliklere sahiptir. Karakter oluşturmadan önce bu imparatorluklardan birini seçmeniz gerekir. Oyun içersinde yer alan diğer imparatorluklar.
Chunjo İmparatorluğu
Pvp serverler içinde yer alan Chunjo İmparatorluğu oluşturulan kıtanın batısında yer alır. Dini bir yapıya sahip olan imparatorluk ruhsal dini liderler tarafından kontrol edilen yani dine dayalı teokratik bir sistem şeklindedir. Yıkılan büyük imparatorluğun kuzeni olarak bilinen Yoon-Young tarafından kurulmuştur. Yoon-young’un oyun içersindeki amacı metin taşlarına karşı mücadele etmek. Eski imartorluk içersinde de çoğu kez uyarılarda bulunmuş metin taşlarına çözüm arayışı içersine girdik. Yaptığı çalışmalar karşılık bulmayınca da eski imparatorluğa karşı yeni bir adım attı. Chunjo imparatorluğunda amaç metin taşlarına karşı mücadele etmek ve bulunduğu bölgeyi korumaktır. Bu imparatorluğu seçtiğiniz sizde kıtayı korumak ve metin taşlarından kurtulmak adına mücadele edersiniz. 
Chunjo imparatorluğunda yer almak için metin2 pvp serverlarında yararlanmanız gerekir. Size son derece kaliteli serverlerı içinde barından www.pvpserverler.info.tr adresini tavsiye ederim. Site üzerinden rahatlıkla pvp serverlerine ulaşabilir ve güvenle oyun içinde yer alırsınız. Metin2 oyunu içersinde 3 imparatorluk yer almaktadır. Bunların hepsinin farklı amaçları vardır. sizde karakterinize uygun imparatorluğu seçip oyun içersinde mücadele edersiniz. Her imparatorluğun farklı güçleri ve size katacakları vardır. Uygun güçleri topladığınızda hızla level atlar ve çok çabuk güçlenirsiniz.