SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 oyununda yer almak icin yapılması gerekenler
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
METİN2 OYUNUNDA YER ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
Metin2 pvp oyunu tüm dünyayı saran ve kullanıcılarını maceraya sürükleyen bir oyundur. Doğu dünyası içinde yer alan oyunda amacınız dövüş ustası olmaktadır. Metin taşlarının kötü etkisine karşı bir mücadele vermeniz gerekir. Oyun içersinde 3 imparatorluk vardır sizde bu imparatorluklara karşı savaşır ve güç elde etmeye çalışırsınız.
Oyun içersinde vahşi savaşlara katılır, yeni topraklar keşfeder ve güçleri tek elde toplayarak oyunun yeni hükmedeni olursunuz. Bu muhteşem oyunun içinde yer almak için bir takım adımlar atmanız gerekiyor. Oyun her şeyden önce internet üzerinden oynandığından evinizde internetin bulunması gerekiyor. Oyunu bilgisayarınıza yüklemeden önce mutlaka bilgisayarın özelliklerini kontrol etmelisiniz. Metin2 pvp serverlerına girebilmek ve pvp serverlerından faydalanmak için bilgisayarınızın belli teknik özellikleri taşıması gerekmektedir. İlgili kontrolleri yaptıktan sonra bilgisayarınızı oyunu indirip yükleyebilirsiniz. Yükleme için ilgili siteleri iyi araştırmanız gerekir güncel sürüm olmasında fayda vardır. daha sonrasında tavsiyelere uyarak bilgisayarınıza oyunu yükleyin. 
Oyunu yükledikten sonra metin2 sayfasından bir hesap açmanız gerekiyor. Hesap açma işlemini yaptıktan sonra yeni bir oyuncu olarak sisteme ekleneceksiniz. Kayıt yapmak için ilgili yönlendirmeleri takip etmelisiniz. Server seçimi içinde www.pvpserverler.info.tr sitesinden güvenle yararlanabilirsiniz. kayıt işleminiz sonrasında size ID ve şifre verilecektir. Bu şifreyi çok dikkatli muhafaza etmeniz gerekir çünkü her oyuna girdiğiniz bu ID ve şifreyi size soracaktır.