SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 pvp para kazanma yolları
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
metin2 oyunu ile para kazanmak
 
 
Para kazanmak için metin2 içerisinde çok vakit geçirmeniz gerekiyor isterseniz tek başınıza isterseniz bir arkadaş grubu oluşturarak hem savaşa bilir hem de gezerek oyun içerisinde para toplarsınız. 
 
Fazla vakti olmayan kişiler uzaktan bağlantı ile de kahramanının kontrolünü sağlayabilir bunun için bir arkadaş grubu oluşturursunuz ve grupla birlikte hareket ederek para ve güç toplarsınız. metin2 pvp serverler sayesinde siz bilgisayar başında olmasanız bile grubunuz sizin de adınıza hareket eder elde edilen ganimetlerden size de pay verilir tabi bütün gün ben olmayayım hep bana gelsin anlayışı bir süre sonra tepkiye neden olabilir. Kaliteli bir metin2 pvp içerisinde yer aldığınızda grubunuzu da sıkıntıya düşürmemiş olursunuz oyun içersinde donmalar yaşanır veya sizin oyunun çöker sistem dışında kalırsanız bu durum grubunda etkiler ve size tepki olarak geri döner gerek arkadaşlarınızla gerekse de tek başınıza oynayacağınız zaman pvp serverler özenle seçilmelidir. Metin2 içerisindeki hırsızlık olayları da malesef para için oluyor siz onca emek ve çaba gösterirken kötü niyetli kişiler sizin kullanıcı bilgilerinizi ele geçirerek tüm çabanızı üç beş kuruş için satabiliyor. 
 
Bu gibi kişilere karşı önleminizi oyunun başında almanızda fayda vardır. Oyun içerisinde nasıl başarılı olabilirm diye soruyorsanız kendizine öncellikle oyunun çok iyi analiz etmeniz gerekir oyun içerisinde ticaret size en çok kazandıran yöntemdir.