SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 pvpde koloni yapmak
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Metin2’ de Koloni Yapmak

Dilerseniz bu anlatımımızda sizlere metin2 Pvp serverler için koloni ya da asker yapmayı biraz daha ayrıntılı bir şekilde anlatalım.  Asker için koloni demek adeta mecburi bir akademi demektir. İçerisinde nalbant zırh, silah ve dünkkan olmalı bunun yanı sıra kışlanın da kurulması gerekir.  Askeri eğitimde ilk yapılacak olan bu akademinin seviyesini 2 yapmanız gerekiyor. Ardından nalbant ve son olarak asker savaşta kullanacağı hangi silahı ve zırhı seçiyorsa onu yapmasını öğrenmeli.  Ancak bu şekilde askeri kışlasından çıkarabilirsiniz.  Asker bazen atlı birlik olabilir bu yüzden sizin at ‘ da yapmış olmanız gerekir.

Koloni yapabilmek için toplam 10 sömürgeciye ihtiyacınız olacak. Bu yüzden biraz önce üst tarafta belirttiğim gibi gereksinimleri giderdikten sonra şehirlere tıklamanız gerekir. Ve daha sonrasın da şehirlerinizi kuruyorsunuz. Kurarken sizden koordinatlar istenecek bu koordinatları girmeniz gerekiyor.

Pvp serverler oyununda dikkat etmeniz gereken bir nokta var asla hiçbir şekilde koloninizin sizden uzak olmasına müsaade etmeyin gerekli olduğu kadar size yakın yerleri tercih edin. Bu yüzden de haritayı iyi bir şekilde gözden geçirmeniz gerekiyor. Bunun nedenine gelecek olursak daha sonra sizin koloninizin ham madde ile desteklenmesi gerekliliği olacak. Ne kadar yakında olursa sizin ulaşabilme hızınız o kadar faydalı olacaktır. Birbirinize uzak olursanız ham madde eriştirmekte zorluk çekebilirsiniz. İşte koloni kurmanın size ve askerlerinize faydası ancak böyle olabilmektedir.