SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 pvpde madencilik rehberi
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Metin2 Pvp Madencilik

Madenlerimiz gerçek hayatta olduğu kadar pvp serverler oyunu içerisinde de önemlidir. bu yüzden metin2 oynayacaksanız maden özelliği olan bir metin2 pvp serverler tercih etmiş olmanız gerekir.  Ancak bunun içinde bir rehbere ihtiyacınız olacak bu yüzden yazımı paylaşırken bu konuya dikkat çekmek istedim.

Metin2 oyunlarında envanter bölümü içerisinde cevher kısmı da yer almaktadır burayı cevherle doldurmanız oyunda size katkı sağlayacaktır. Bunun nedeni ise karakterlerinize daha farklı güçler alabilmeniz içindir.  Karakterleriniz oyun içerisinde bu cevherleri kullanarak satın almalar gerçekleştirirler.  Oyuncuların bu cevherleri satma imkanı da vardır böylelikle daha iyi ve güzel eşyalar alabilirler.  Kısaca size şunu söyleyebiliriz madenler sizin daha güçlü olmanızı sağlayacaktır.

 Lonca Turnuvaları

Loncalar sayesinde metin2 oyununda daha güçlü bir hale gelebilirsiniz. Lonca turnuvaları metin2 oyunları arasında kesinlikle vazgeçilmez olarak adlandırılırlar iyi bir etkinlik oyunudur. Katılımcı sayısı önemlidir ne kadar fazla katılım olursa oyunun keyiflenmesi de bir o kadar heyecanlı olur.  Lonca savaşları hiçbir zaman küçük olmaz kişiye özel olduğundan dolayı da daha heyecanlıdır. Oyunda herşeyi alabilirsiniz ancak bir kral tacını alamadığınız için sizi daha da çok hırslandıracaktır.

 Pvp Serverlerde Verilen Oylar

Metin2 oyuncuları daha önceden test edilmiş ürünlerle kendilerini daha fazla güvende düşünürler.  Siteler bu oylamalar sonucunda değer kazanır ve oyunu indirirler.

Metin2 pvp serverler oyunlarında başarı kazanmak istiyorsanız kesinlikle cevherlerinize önem vermelisiniz.