SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 pvplerde derece puan sistemi
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Metin2 İçerisinde Derece Puan Sistemi
Metin pvp serverler aracılığıyla girdiğiniz oyun içerisindeki derece sıralaması sizin karakterinize göre verilen puan türüdür. Bu puanlar ikiye bölünür bir kısma artı puanlar diğer kısmı da eksi puanlar olarak değerlendirilir. Oyun içerisinde en fazla artı puan 20.000 olurken en düşük eksi puan da – 20.000 olur. 
Bu puanlarınızı kontrol etmek istediğinizde oyunda yer alan karakter butonuna tıklayarak ya da kısa yol seçeneği olan C tuşuna basarak açabilir menüde yer alan isminizin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Bu puanlarda pvp serverler üzerinde çok etkili olmaktadır puanlarınız pozitif ise olumlu negatif ise olumsuz etkileri bulunmaktadır. Oyunda dereceniz pozitif ve barış ise Serbest ve Lonca modlarında yer almayan herhangi bir oyuncuyu öldürmeniz mümkün değildir. Aynı şekilde Serbest ve Lonca modundaki herhangi bir oyuncu da size saldıramaz saldırsa bile size bir etkisi olmaz. Şayet oyunda dereceniz yine pozitif modunuzda DÜŞMAN ise tüm derecedeki oyunculara ve serbest mod içerisinde yer alan oyunculara saldırabilir ve onları öldürebilirsiniz. 
Serbest ve Lonca modundaki herhangi bir oyuncu sizi öldüremez sizde onları öldüremezsiniz. Bu modlardaki oyunları öldürseniz bile size herhangi bir puan kaybı ya da kazancı olmaz. Metin2 pvp içerisinde yer alan oyunda son olarak dereceniz pozitif ve Lonca modu vardır bu mod ile mücadele ederseniz lonca haricindekileri öldürebilirsiniz.