SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2 pvplerde npc ismi degiştirme
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Metin2 Oyunun da Npc İsmi Değiştirme
Çok sevilerek oynanan metin2 içerisinde npc’ler de çok önemli bir yer tutmaktadır. Çoğu kişi npc’lerde isim değiştirmek istemekte ancak nasıl değiştireceklerini bilmedikleri için zorluk çekmektedir. Pvp serverler üzerinden oynanan metin2 serverlerını yönetmek için internet üzerinden kurabileceğiniz birkaç program vardır. 
Bu programlardan bir tanesi de Navicat programıdır. Sizlere çok kolaylık sağlayacak bu programı bilgisayarınıza kurduktan sonra metin2 pvp serverlerına girmeden önce programa bağlanıyoruz ve sonrasında karşımıza çıkan databaselerden player databesesine girerek karşımıza çıkan tablo üzerinden mob protoya giriş yaparak ctrl+f yapıp adını değiştirmek istediğimiz ncp’nin ya da slotun adını giriyoruz. Çok basit bir şekilde asıl ismi değiştirerek kendi kullanmak istediğimiz ismi giriyoruz. Girişi onayladıktan sonra GM çarımız ile reload kodunu giriyoruz ve portaları güncelliyoruz. Oyundan çıktıp tekrar oyuna girdiğiniz isimlerinizin yenilendiğini görmüş olacaksınız. Güncel oyun isminizle sizde fark yaratacaksınız oyununuzu daha kaliteli oynamak istiyorsanız da mutlaka bilindik ve güvenilir serverlerı tercih etmelisiniz. Gerek tek başınıza gerekse de arkadaşlarınızla hiç takılmadan ve kesintisiz bir şekilde oynamak için en yoğun metin2 pvp adreslerini tercih etmeniz gerekir. 
Bu adresler sürekli güncellenir ve yeni güvenlik önlemleriyle sizlere daha rahat oyun imkanı sağlar. Oyun ülkemizde ve dünyada gün geçtikçe daha popüler hale gelmekte daha çok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. Gerek ticari olarak gerekse de vakit geçirmek adına dünyadaki en güzel oyunların başında gelir.