SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2de imparatorluklar
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri

Metin2’ de İmparatorluklar

Metin2 pvp serverler oyunlarında imparatorluklar konusunda bir paylaşım yapmak istedim sizlere bu yazımızda 3 imparatorluğa değineceğim bunlardan birincisi Shinsoo İmparatorluğu ikincisi Chunjo-İmparatorluğu ve üçüncüsü ise Jinno-İmparatorluğu dilerseniz bu 3 imparatorluğu biraz daha açalım.

Shinsoo İmparatorluğu

Shinsoo imparatorluğu kıtanın Güney bölümünde bulunuyor ve en önemli hareketlerinden bir tanesi ticarettir dolayısıyla buradaki ticaret yolları beraberinde tehlikelerle doludur. Metin2 pvp serverler oyununda bu tehlikeleri alt ederek tüccarlar kendilerini farklı silahlardan korumaları gerekiyor. Ancak bu şekilde ticaret yolunu tehlikelere karşı açık tutabilirler.

Chunjo-İmparatorluğu

 Chunjo İmparatorluğu ise kıtanın batı tarafında bulunuyor. İmparatorluğun ruhsal bir dini lideri bulunuyor bu lider halkı kontrol altında tutuyor. Bu imparatorluğun amacı kardeş imparatorluğa karşı gücünü ispat etmek ve savaşı kazanmak.

Jinno İmparatorluğu

Jinno İmparatorluğu kıtanın doğu bölümünde bulunuyor.tamamen askeri bir güce bğlıdır. Jinno-İmparatorluğunun lideri Ee-Ryoong ' dur . oldukça hareketli ve tehlikeye açık bir imparatorluktur halkı ise oldukça agresiftir. Bilgisayarınıza oyunu yüklediğiniz zaman seçmiş olduğunuz karakter direk olarak oyuna dahil olduğunuz dünya içerisinde görülebiliyor. Ve ” H” tuşuna bastığınız da ise ana öğeleri görebiliyorsunuz. Oyun içerisindeyken bu öğelere ulaşabilmek için bu harfe basmanız gerekir. Bu sayede ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyun hakkındaki klavye tuşlarını da burada anlatımlı şekilde görebiliyorsunuz. Yani sahip olduğunuz karakterinizi bu şekilde rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz.