SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2de item kasma yöntemleri
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Metin2 de bir an önce nasıl yükselinir?
Dünyanın en eğlenceli oyunları arasında yer alan metin2 oyununda yol kattetmek çok zor ve zaman isteyen bir süreçtir. Bu oyun içersinde en iyiler arasında yer almak istiyorsanız doğru adımları atmanız gerekiyor. Oyunun birçok püf noktası vardır. Öncelikle oyunda hızlı bir yükselme yakalamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken kahramanınız için bir şeyler satın almaktır.
 Bunun içinde pasa kasmanız gerekir ne kadar çok paranız olursa o kadar silah ve araç gereç alırsınız böylecede kahramanınızın özelliklerini artırıp daha iyi serverlerde savaşma sansınız olur. Herkes en iyi metin2 pvp serverler içinde olmayı ister bunun için kolay yoldan para kasarak hızlı yükselmeniz gerekir. Kolay yoldan para kazanmak için arkadaşlarınızla ya da kendiniz iyi bir arkadaş grubu oluşturarak azrail kırmızı hayalet gibi basit canavarları keserek ve onlardan elde ettiğiniz sandıkları satarak çok kolay para kazanabilirsiniz. Arkadaşlarla ortak olarak yapılan kesmeler size daha çok para getirecek ve sürekli takipte olmanız da gerekmeyecektir. Sandıklarınızı açmadan satmanız daha iyi açılan sandıklardan çıkan kutsama kağıdı nedeniyle çok düşük fiyata giderler. Aynı şekilde grup içersindeki arkadaşlarınızı da uyarmanız gerekir iyi bir metin2 pvp bularak başlayabilirsiniz. 
Boss keserken zehir kılıcı kullanmanızda fayda vardır. Pvp serverler da sadece azrail ve ateş hayaleti sandıkları düşmüyor çok sayıda sandık mevcuttur bunlar arasında dev çöl kaplumbasından da çok değerli sandık düşmektedir aklınızda bulunsun.