SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
metin2de yeni baslayanlara öneriler
IP
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Panel
:
http://www.pvpserverler.info.tr/
Server acıklaması bilgileri
Metin2 De Yeni Başlayanlara Öneriler
Oyun için gerekli işlemleri yaptıktan sonra ve tarafınızı, kahramanınızı seçtikten sonra oyuna internet üzerinden size sunulan pvp serverler dan giriş yapmanız gerekmektedir. Oyuna girdikten sonra en alt seviyede olacağınız için hızlı bir büyüme ve gelişme göstermeniz gerekmektedir. 
Metin2’nin mantığı elinizdeki kahramanla savaşmak olsa da ilk başlarda bu şekilde savaşlara girmeniz mümkün değildir. Bu savaşlara girseniz bile çok çabuk kaybeder ve tekrar başa dönersiniz sizin yapmanız gereken en önemli şey seçtiğiniz kahramanı bir an önce büyütmek ve geliştirmektir. Bunun için gerekli araç gereçli temin etmeniz ticaret yapmanız ufak bölümlerde ilerleyerek belirtilen hedefleri gerçekleştirmeniz gerekir. Dünyada ve ülkemizde bu tarz oyunlarda ilk levellerda oyuncunun yapması gereken en önelmiş şey elinizde bulunan köyün madde kaynaklarından hızlı bir şekilde yararlanmaktır. Metin2 pvp serverler içerisinde yer alan bu oyunda büyümek için 3 temel mantık vardır bunlar level kasma, para kasma ve iyi item elde etme bu üç olayı da aynı anda gerçekleştirmek için uğraştığınızda hızla büyüdüğünüzü göreceksiniz. 
Oyuna başlamadan önce kendinizi iyi bir metin2 pvp belirleyin daha sonra oyun içerisinde kasarken çekebildiğiniz kadar slot çekin oyundaki temel mantık tüm zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmektir. Hile yapma yöntemlerine hiç bulaşmayın bunlar size